Shop Cart0 Email Phone
Pozadie stránky - Plastrecykling

Vrátenie palety

Zásielky nad 30 kg je náročné dvíhať a prekladať ručne, preto sa manipulujú pomocou manipulačnej techniky, pre ktorú je potrebné túto zásielku vhodne zabaliť a pripraviť. Preto pri zásielkach nad 30 kg musíme použiť buď prepravnú paletu alebo prepravné podkladové hranoly.

Paleta predstavuje vratný prepravný obal, za ktorý Vám je účtovaná záloha. Takúto paletu vieme prevziať v rámci kalendárneho roku späť u nás na predajni v Žiari nad Hronom. Následne Vám vrátime celú sumu zálohy – dobropisom. Podmienka je vrátenie palety v nepoškodenom stave.

V prípade, že nemáte možnosť vrátenia palety osobne u nás na predajni v Žiari nad Hronom, prípadne iným spôsobom, tak ponúkame službu spätného zberu, kedy príde pre paletu objednaný kuriér. Cena tejto služby je 8,00 € s DPH za paletu. To znamená, v prípade využitia tejto služby, že Vám vystavíme dobropis na čiastku za 1 ks palety vo výške 24,00 € (Záloha za paletu je vo výške 32,00 € mínus 8,00 € za službu spätného zberu palety).

Spätný zber palety sa dá u nás objednať kedykoľvek do konca kalendárneho roka, najneskôr však do 16.12. Objednávka spätného odberu palety je cez dole uvedený formulár, alebo stačí poslať mailom požiadavku na zabezpečenie spätného odberu palety, kde uvediete:

  • Preferovaný termín vyzdvihnutia palety kuriérom
  • Adresu nakládky
  • Telefonický kontakt pre kuriéra
  • Číslo účtu IBAN, na ktorý vám budeme zasielať dobropisovanú sumu, akonáhle príde paleta nepoškodená späť k nám do firmy
  • Číslo objednávky a číslo faktúry

Kuriér, ktorý Vám dovezie Vašu objednávku na takejto zálohovanej palete, nemôže z logistických dôvodov preberať tento prepravný obal hneď pri doručovaní Vašej objednávky. Pre spätný zber je potrebné vytvoriť samostatnú požiadavku na zvoz tejto palety, avšak najskôr nasledujúci pracovný deň po dni, kedy vyplníte uvedený formulár.

    Adresa pre vyzdvihnutie palety
    Údaje o objednávke